Hitit Hurdacılık

Hitit Hurdacılık, Ankara'da hurda alım satımı ile hurda geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamızın kuruluş yapısı ve kurumsal bilgileri bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Ankara'da Hurdacı arıyorsanız yada Sincan Çankaya Altındağ Mamak Yenimahalle Keçiören ayrıca Pursaklar Gölbaşı Eryaman Malıköy Yenikent, Öveçler semtelerinde hurda demir bakır alüminyum krom nikel paslanmaz çinko sarı pirinç beyaz eşya akü ve kablo satmak istiyorsanız Yenimahalle hurdacılar sitesi bölgesinde konuşlu olan firmamız Hitit hurdacılığa ulaşabilirsiniz.

HİTİT HURDACILIK

Ankara'da hurdacılık ve hurda geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamız Hitit Hurdacığın kuruluş yapısı ile kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilir, hurda satmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Hitit Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Her şeyden önce, Firmamız Hitit Hurdacılık, birçok medeniyete beşiklik etmiş Anadolumuzun, bu günkü Türkiyesinde farkındalığı artmış, yeraltı kaynaklarının korunması bilincine erişmiş güzel başkenti olan Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra ederek yeraltı kaynaklarımızın gelecek nesillere miras bırakılmasına aracılık etmek, hurda alımı satımı ile ülke ekononomisini canlandırmak ve ayrıca geridönüşüm sektöründe yeni iş ve istihdam alanları oluşturmak amacıyla Burak BIYIK tarafından Ankara Yenimahalle Hurdacılar sitesi bölgesinde kurulmuştur.

Hitit Hurdacılık

Amacımız; yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikle yeraltı kaynaklarının korunmasını hedefleyerek, yeni üretimlerde kullanılacak malzemelerin hammaddelerini dönüştürülebilir hurda malzemelerden karşılamaktır.

Bu doğrultuda, Ankara Sincan, Çankaya, Altındağ, Mamak, Yenimahalle, ayrıca Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı ilçeleri ile Eryaman, Malıköy, Yenikent ve Öveçler başta olmak üzere Ankara genelinde her çeşit demir, bakır, alüminyum, krom nikel paslanmaz, çinko, sarı pirinç, beyaz eşya, akü ve kablo hurdalarını yerinden, son kullanıcısından satın alarak geridönüşüme dahil ediyoruz.

Hitit Hurdacılık

Bunu yaparkende, müşteri memnuniyet ilkelerine saygılı, çalışanlarının ve iş ortaklarının hak ve menfaatlerini koruyan, kurumsal kimliği ile iş etik ve ahlak kurallarına değer veren yapımız ile her geçen gün geridönüşüm farkındalığını, kurumsal firma bilincini daima bir üst noktaya taşıma gayreti içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Neden Hitit Hurdacılık?

Öncelikle firmamızın ismini belirlerken, firmamızın diğer hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmalardan farklı olduğumuzu, çalışanından firma yöneticisine kadar tüm personel kadromuz ile yaptığımız işin farkında ve bilincinde olduğumuzu, farklı firma ismimiz ile vurgulamak istedik.

Hitit Hurdacılık

Bilindiği gibi, Anadolu pek çok medeniyete beşiklik etmiştir. Tarihin akışı içerisinde Hititler, Asurlar, Persler, Romalılar, Bizans ve Türkler Anadolu'ya sahip olmuşlardır. Bilinen bu tarih akışında Hititler ya da Etiler, Tunç Çağı'nda Anadolu yarımadasında devlet kuran bir halktır.

Hitit Hurdacılık

Daha önce farklı beyliklere beşiklik eden Anadolu'da kurulan İlk Devlet düzeninden ve bilincinden dolayı firma ismimizi Hitit Hurdacılık olarak belirlerdik.

Ankara Hurdacılar

Sonuç olarak, web sayfamızda bulamadığınız tüm soru ve firmamız Hitit Hurdacılık hakkında detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.